Chris-Bernhard Hoogendoorn

Directeur

Direct +31 (183) 679 857
Mobiel +31 (0)653 688 718
cb@transito.nl

Fred Pronk

Disponent / Bevrachting

Direct +31 (183) 679 853
Mobiel +31 (0)624 998 391
fred@transito.nl

Robbert de Bruijn

Disponent / Transito Danuvius

Direct +31 (183) 679 852
Mobiel +31 (0)653 85 98 44
robbert@transito.eu

Niels Kuup

Disponent / Bevrachting

Direct +31 (183) 679 854
Mobiel +31 (0)623 744 158
niels@transito.nl

Erik Blokland

Administratie

Direct +31 (183) 679 856
Mobiel
erik@transito.nl

Erik Dane

Agency

Direct +31 (183) 679 844
Mobiel +31 (0)651 422 702
agency@transito.nl

Johan den Dekker

Documentatie

Direct +31 (183) 679 851
Mobiel
johan@transito.nl

Arjan van der Meijden

Administratie

Direct +31 (183) 679 858
Mobiel
arjan@transito.nl

Kathlijn Janssen

Disponent / Transito Belgium

Direct +32 (3) 20 18 850
Mobiel +32 486 642 325
kathlijn@transito.eu

Neem contact met ons op!

Klik hier om contact met ons op te nemen.

Medewerkers

Wij zijn geopend tijdens kantoortijden en zullen u altijd vriendelijk en open te woord staan.